ATV ja bagi paketid

Meie ATV Matkal saad panna ennast proovile aastaringselt nii asfaltil, kruusateedel, mägedes, karjääris, kui ka mudamülgastes.

Matkade Üldinfo ja meelespea:

Meil on 7 ühekohalist Honda ATV-d ja 5 kahekohalist CFMoto UTV-d (bagi).

Enne matkale asumist viiakse algajatele läbi teoreetiline lühikoolitus ja praktiline sõidukoolitus. Tutvu meie instruktsioonide ja reeglitega!

NB! Riietu vastavalt ilmastikule. Arvesta metsiku looduse radadele minekuga, mitte aasal jalutamisega. Tegu ei ole vaikse safari-laadse tiksumisega, vaid adrenaliinist tulvil moto-matkaga.

Ettevõtete motivatsiooni pakett

Ettevõtte pakett

Meeldejääv ja seikluslik seminar vabas looduses. Pakett sisaldab ATV-d või bagi koos turvavarustuse ja instruktoriga. Võimalus valida erineva raskustasemega matkarajad. Lisateenustena pakume toitlustust, majutust, peoruumide renti, sauna ja tünnisauna.

Pere- ja lastepakett

Pere- ja lastepakett

Tule ja veeda põnev päev koos perega ühisel ATV- või bagi matkal. Paketis sõidukid koos turvavarustuse ja matkajuhiga. Kuna meil on seitse ATV-d, piirdub osalejate arv kuni kolme lapsega. Lisateenustena pakume kõiki söögikordi ja majutust ning sauna tervele perele.

ERIVÕIMALUS: Tegeleme ATV ja UTV sõiduväljaõppega samuti puuete- ja erivajadustega lastele.

Individuaal- ja sõpruskonna pakett

Individuaal- ja sõpruskonna pakett

Tule üksi või võta sõbrad ka kaasa! Matkast saab üks humoorikas ja katsumusrikas ettevõtmine heas seltskonnas. Paketis turvavarustus, matkajuht ja võimalus valida erineva raskusastmega sõidurajad. Päeva lõpuks pakume lisana toitlustust, majutust või peoruumi, sauna ja tünnisauna.

Spetsiaalne Off-road ja 4x4 huviliste pakett

Spetsiaalne off-road ja 4x4 huviliste pakett

Üks ütlemata huvitav võimalus tõsistele off-road harrastajatele. Võtke kaasa isiklikud pillid koos turvavarustusega, lepime radade kasutuses kokku ning andke minna. Hinna sisse jäävad nii off-road kui ka puurimise rajad, ühtlasi sõidukite pesu. Taaskord võib meeleoluka päeva lõpetada söökide, majutuse, saunatamise ja peoruumiga.

Antud paketi puhul kehtivad pisut teised hinnad:

Hinnakiri:

Matkad:

Toitlustus alates:

Saun:

Majutus:

Peoruumi rent:

Broneeri Kohe!

Kas tekitab põnevust? Võta julgelt ühendust Renega +372 511 7888 ja räägime kohe!

Või täida allolev vorm või kirjuta info@atvmatkad.eu ning vastame 24h jooksul.

Mida matkalised räägivad

Close Menu
×
×

Basket

× Kirjuta oma soovid